Przyszłość imagePrzyszłość imagePrzyszłość image
Na dzisiejszym rynku wydaje się normalną, sytuacja gdzie ceny produktów rosną proporcjonalnie do okazanego zainteresowania, pomimo, że koszty sprzedawców maleją. W eBUY Partners:

Udowadniamy, że powinno być na odwrót, a ceny produktów spadają wraz ze wzrostem zainteresowania oraz liczby klientów platformy.

Wizją przedsięwzięcia eBUY Partners jest stworzenie pierwszej na świecie, innowacyjnej platformy sprzedażowej opartej o naszą autorską wizję aukcji odkrywanych. Nasze rozwiązanie pozwoli na darmowe wystawianie produktów przy jednoczesnym braku prowizji od obrotu związanego ze sprzedażą produktów i usług. Dodatkowo nasz system aukcji „odkrywanych” to pierwszy na rynku system pozwalający na uczciwą rywalizację pomiędzy potencjalnymi klientami w grze, której celem jest zakupienie produktu w jak najniższej cenie, a nie odwrotnie. Kolejnym ważnym aspektem jest system gratyfikacji użytkowników za polecanie serwisu eBUY Partners. Uważamy, że każda skuteczna działalność poprawiająca rozpoznawalność naszej marki powinna zostać wynagrodzona. Stąd chcemy umożliwić polecanie platformy znajomym poprzez system spersonalizowanych reflinków, dzięki którym będziemy mogli wypracować sobie dodatkowe korzyści w postaci zasilenia portfela do odkrywania cen.